Apmokėjimas

Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas galėtų atsiskaityti už prekes jam patogiausiu būdu.

Atsiskaitymo būdai:

1. Per "Paysera" atsiskaitymo sistemą galėsite atsiskaityti naudodamiesi šių bankų elektronine bankininkyste:

   

                             

Elektroniniais pinigais per "Paysera" sąskaitą:

 

"Maxima", "Lietuvos spauda", "Rkiosk" prekybos vietose, Lietuvos pašto ir "PayPost" skyriuose, pateikiant atsispausdintą sąskaitą su barkodu:

          

Atsiskaitymų sistema "Paysera" - saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Apmokėjimus per šią sistemą administruoja UAB "EVP International". Mes neregistruojame, nekaupiame ir negauname jokių Jūsų duomenų, nesusijusių su užsakymo vykdymu. Mūsų partneris UAB "EVP International" gauna iš mūsų elektroninės parduotuvės tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Toliau viskas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kur Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Mes jokiais būdais neturime galimybių sužinoti Jūsų banko sąskaitos, slaptažodžių ir kitų duomenų.
Atkreiptinas dėmesys, kad banko suformuotame mokėjimo pavedime bus nurodyta, jog pinigų gavėjas yra UAB "EVP International". Toks mokėjimo gavėjas nurodytas todėl, kad mokėjimas už elektroninėje parduotuvėje http://www.dovanusodas.lt pasirinktas prekes yra atliekamas į UAB "EVP International" sąskaitą. Visą atsakomybę už lėšų pervedimą galutiniam gavėjui prisiima UAB "EVP International".


2. Mokėjimo pavedimu ar grynaisiais pinigais banke. Prašome atlikti mokėjimą per 3 darbo dienas, nes kitaip užsakymas bus atšauktas.

Gavėjas: Viktoras Tidikis
AB "Swedbank"
LT05 7300 0101 1708 5368
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris


3. Grynaisiais pinigais, atsiimant prekes Panevėžyje.